You are here: Home // Banyo // Jakuzi Modelleri ve Fiyatları

Jakuzi Modelleri ve Fiyatları

Jakuzi Modelleri ve Fiyatları

Gün içinde yaşadığınız bütün iş stresi, trafik stresi, okul stresi, her türlü stresinizi evinize geldiğinizde, sanki rahat yatağınızda uzanmışsınız gibi, konforu sağlayacak harika jakuziler var artık. Üstelikte birkaç yıl öncesine kadar sadece zengin evlerinde kurulan jakuzi sistemleri, artık son derece uygun fiyatlara üstelikte aynı konfora sahip özellikleri ile nerdeyse her ailenin evinde kurulabiliyor.

Jakuziye ben sağlık havuzu diyorum. Çünkü jakuzilerin içinde öyle güzel bir sistem var ki, suyu doldurduğunuz jakuziler iç mekanizmaları sayesinde yoğun su veya yoğun hava püskürterek resmen vücudunuza masaj yapıyor. Böylece bütün yaşadığınız stresten, yorgunluktan jakuziye girdiğiniz anda eser kalmıyor.

Son birkaç yıldır evlerdeki duşa kabinler sökülmeye ve yerine jakuziler döşenmeye başlandı. İşte bu esnada her evinize döşetilen adına jakuzi dedikleri teknenin jakuzi olamayabileceğini, sıradan bir küvet sisteminin jakuzi adı altında satılmak istenebilir. Bu ayrıntıya dikkat etmek gerekiyor. Jakuzi alırken jakuzinin motor ve jet özelliklerine dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda açılan delikler sağlam mı kontrol etmeyi de unutmamak gerekiyor. Zira jakuzi en az bir motor ile su ve hava püskürterek çalışan bir sistemdir ve bu motorla ve jetler genel itibariyle 0.50 hp, 0.75 hp, 1 hp ve 5-6 jetten oluşuyor. Bu detaylara dikkat ederseniz, jakuziniz kurulduktan sonra durmadan arıza veren jakuziden çok süzgeci andıran bir jakuzi ile karşılaşmamış olursunuz. Aldığınız ve kurdurduğunuz jakuziyi personellere doldurmalarını ve sızıntı yapıp yapmadığını kontrol etmeleri gerektiğini hatırlatmayı unutmayın.

Son derece konforlu ve faydalı bir sistem olan jakuzi fiyatları ise meraklıları için gayet uygun fiyatlarda seyrediyor. Ortalama 800 dolar ile 2 bin dolar arasından fiyat değişikleri var.

ahşap kaplı jakuzi

jakuzi çeşitleri

jakuzi modelleri

Tags:

1 Response to " Jakuzi Modelleri ve Fiyatları "

  1. ayhan says:

    jacuzzi fiyatlari hakkin da bilgi istiyorum kabinli masajli radio buhar genislik 140/150 cm tsk ayhan saygilar

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı, oda, salon, yadak odası takımları. Tüm hakları saklıdır.
kadın kadınlar
Tasarlayan mobilya. .
Reklam için iletişim: edebiyat01@hotmail.com tel: 0546 235 48 16 Sitemap Emlak