You are here: Home // Konut - Ev // Kütük Ev Modelleri ve Fiyatları

Kütük Ev Modelleri ve Fiyatları

Kütük evler Avrupa’da betondan, gürültüden, kalabalıktan bunalan ve doğaya sığınmak isteyen pek çok kişinin ilk tercihi. Ülkemizde kütük evler yeni yeni keşfedilmeye başlanıyor. Seçkin kişiler son yıllarda kütük ev modellerini tercih ediyor. Yalnız kütük evi tercih ederken dikkat etmeniz gereken çok önemli birkaç nokta var: 

kütük ev

kütük ev

 Karşınıza çıkan ilk kütük ev firması ile anlaşmayınız. Bu firmayı çok iyi araştırmanız ve mümkünse referanslarına bakmanız gerekir. Gerekli belgeleri sağlamış mı? Firma kaç yıldır bu işi yapıyor? Kaliteli malzemeler kullanıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Hatta kütük ev fiyatlarından daha da önemlidir diyebilriz.

dublex kütük ev modelleri

dublex kütük ev modelleri

 Bu araştırmaları yaptıktan sonra bir firma ile anlaşacaksınız. Size sözlü olarak pekçok vaadlerde bulunacaklardır. Bu vaadlerin yapacağınız sözleşmede yer alıp almadığına çok dikkat etmelisiniz.

kütük ev dublex

kütük ev dublex

 Vee en önemli noktaya geldik. Kütük evlerde kullanılan ağacın cinsi çok önemlidir. Bunu ilk önce sormanız gerekiyor. Siz işinizi baştan sağlama alın ki sonradan başınız ağrımasın.

kütük ev modelleri

kütük ev modelleri

 Kütük ev fiyatları: 70 m2 bir kütük ev ortalama olarak 50 bin dolardır. Tabi k i kullanılan ağacın cinsine ve malzemelere göre bu miktar değişebilir.

Tags: ,

1 Response to " Kütük Ev Modelleri ve Fiyatları "

  1. ÖZCAN ÖZYÜREK says:

    MRB BEN ORDU İLİNDE YAŞIYORUM EMEKLİLİĞİME 7 YIL VAR EMEKLİ OLDUKTAN SONRA KENDİ KÖYÜME KÜTÜK EV DÜŞÜNÜYORUM YERİM ÇOK MUSAYİT AMA BU KÜTÜK EV HAKKINDA FAZLA BİLGİM YOK ZAMANI GELDİĞİNDE BU ULAŞABİLDİĞİM BİLGİLERİ DEĞERLENDİRİP YERİNDE GÖREREK İNCELEYEREK YAPILAN EVLERİ GÖREREK BU EV DÜŞÜNCEMİ NETLEŞTİRECEĞİM İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER

Bir Cevap Yaz

Kopyalanamaz; 2010 Dekorasyon, mobilya, ev tasarımı, oda, salon, yadak odası takımları. Tüm hakları saklıdır.
kadın kadınlar
Tasarlayan mobilya. .
Reklam için iletişim: edebiyat01@hotmail.com tel: 0546 235 48 16 Sitemap Emlak